Kreditas internetu

Greito kredito paslauga teikiama internetu. Norėdami gauti kreditą šiuo būdu, turite užpildyti elektroninę kredito paraiškos formą:

  • Spauskite dešinėje puslapio pusėje esantį mygtuką “GAUTI KREDITĄ”;
  • Užpildykite elektroninę kredito paraiškos formą (pildykite lietuviškomis raidėmis);
  • Laukite patvirtinimo Jūsų nurodytu el. paštu, kuriame bus nurodytas vartotojo kodas (32 simboliai), bei instrukcijos ką daryti toliau;
  • Perveskite iš savo asmeninės sąskaitos banke vieną litą į GKP.lt sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodydami Jums el. paštu atsiųstą vartotojo kodą (tai reikalinga Jūsų asmenybės patvirtinimui);
  • Gaukite kreditą į savo nurodytą banko sąskaitą;

Dėmesio !!! Darydami 1 Lt pavedimą, Jūs tvirtinate, kad susipažinote su bendrosiomis kredito sutarties salygomis ir įkainiais, sutinkate, kad GKP.lt teiktų paklausimus, gautų Jūsų asmens duomenis iš įvairių įmonių, įstaigų, organizacijų ir naudotų juos įvertinant Jūsų mokumą, taip pat paraiškai patvirtinti ar atmesti. Teigiamo sprendimo atveju Jūs automatiškai pasirašote po kredito sutartimi ir sutinkate gauti kreditą.

Esant galimybei, nurodykite ne GKP.lt pašto dėžutę. Ši pašto sistema veikia labai lėtai bei nepatikimai ir mes negalime garantuoti, kad užpildę elektroninę kredito paraiškos formą gausite nuorodas į savo paštą su tolimesnėmis instrukcijomis.

Esant neigiamam atsakymui – būsite informuoti, kodėl kreditas Jums nesuteiktas.

Vieno lito registracijos mokestis nebus grąžintas nepriklausomai nuo sprendimo dėl kredito išdavimo.

Elektroninės kredito paraiškos, gautos po 21:00 val. vakare bus peržiūrėtos kitą dieną nuo 9:00 val.