Apie įmonę

GKP.lt žinoma prekiniu ženklu Greito kredito paslauga. Kompetentinga darbuotojų komanda pasirengusi suteikti aukščiausios kokybės paslaugas.


Mūsų misija – padėti klientams išspresti trumpalaikes finansines problemas, skolinant trumpam laikotarpiui. Tai daryti paprastai, patogiai ir greitai.


Mūsų vizija – siekiame tapti finansine institucija, kuri teiks tiek kreditavimo, tiek investavimo paslaugas.
Kreditų teikimo procedūros GKP.lt yra itin sparčios ir kokybiškos, nes bendrovė susikoncentravusi teikdama greitų kreditų paslaugas privatiems asmenims bei gauna duomenis iš įvairių viešųjų registrų ir duomenų bazių ir juos operatyviai įvertina. Naudojant šią sistemą kliento mokumas įvertinamas itin greitai, tad sprendimas, ar suteikti kreditą pateikiamas labai operatyviai.


Jūsų patogumui yra du aptarnavimo būdai. Pasirinkite jums priimtiniausią. Užeikite į klientų aptarnavimo skyrių Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevežyje arba apsilankykite internete adresu www.gkp.lt.

Įmonė siūlo platų greitų trumpalaikių kreditų pasirinkimą, patenkinantį net išrankiausio kliento lūkesčius. Kredito suma siekia nuo 100 iki 1500 Lt, o paskolos grąžinimo terminai nuo 1 savaitės iki 1 mėnesio. Klientams piniginės lėšos į jų asmenines sąskaitas pervedamos 1 valandos laikotarpyje. Taip pat, įmonėje sukurta klientams patogi kreditų grąžinimo sistema, suteikianti galimybę jį grąžinti bet kurią dieną iki sutartyje nurodyto termino.


Užtikriname, kad Jūsų asmeniniai duomenys bus tvarkomi laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo bei kitų teisės aktų ir jų reikalavimų